System eSchronisko

telefon +48 76 856 63 48

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy

Strona założona przez wolontariuszy, prowadzona przez LPGK sp. z o.o.

Podziękowanie

dodano: 2019-03-20 14:14:25

22.07.2019

Do naszego schroniska przyjechały dzieci z Terapeutycznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej w Bartoszowie wraz z opiekunkami. Dzieciaczki przywiozły 60 kg karmy dla zwierzaczków. Pobyt w schronisku był dla dzieci wielkim przeżyciem. Zwiedziły schronisko, przywitały się z pieskami a potem poszły na spacer z naszym seniorem Guciem. Te maluszki to wspaniałe dzieci, bardzo wrażliwe na krzywdę zwierząt. Zadawały pytania na temat naszych psiaczków. Wraz z Panią weterynarz odpowiadałyśmy na wszystkie nurtujące dzieci pytania. W imieniu naszych podopiecznych bardzo dziękujemy dzieciom, rodzicom i opiekunom za zorganizowanie zbiórki karmy. Kochane dzieciaczki, jesteście cudowne i najmilsze istotki!!!


 

18.07.2019

Mamy kolejny dowód na to, że ludzie myślą i martwią się o nasze bezdomniaki. Katarzyna i Damian to kolejni świeżo poślubieni małżonkowie, którzy dostarczyli cały bagażnik karmy ( ponad 50 kg ). Bardzo dziękujemy w imieniu naszych zwierzaczków. Składamy małżonkom serdeczne życzenia na tej nowej drodze życia. Jesteście naprawdę prawdziwymi miłośnikami zwierząt! Tak trzymajcie!


08.07.2019

Kolejni nowożeńcy o wielkich serduszkach przywieźli do schroniska karmę dla naszych podopiecznych. Agata i Jacek dostarczyli 34 kg suchej karmy i 11 kg karmy w puszkach. Bardzo, bardzo dziękujemy za ten gest. Dzięki takim ludziom i ich pomysłom nasze zwierzaki są nakarmione do syta. Życzymy tej cudownej parze jak najwięcej szczęścia i miłości na nowej drodze życia!


 

W dniu 24.06.2019 kolejni nowożeńcy Jagoda i Marcin wpadli na pomysł aby zamiast kwiatów goście podarowali karmę dla zwierzaczków. Zebrali łącznie 110 kg karmy i dostarczyli do schroniska. Tak właśnie myślą ludzie, którym nie jest obojętny los zwierząt. Bardzo dziękujemy za ten dar od serca, za miłość do zwierząt. Tacy ludzie na pewno będą szczęśliwi w swoim związku i tego życzymy z całego serca na tej nowej drodze życia.


 

15.06.2019 Pani Marlena i Pan Damian  wstępowali w związek małżeński. Zamiast kwiatów poprosili gości o karmę dla bezdomnych zwierząt. Dostarczyli do naszego schroniska 157 kg suchej karmy, 12 kg puszek i wiele przysmaków dla naszych podopiecznych. W imieniu wszystkich zwierzaczków bardzo, bardzo dziękujemy za ten piękny gest!!! ŻYCZYMY SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI NA DALSZEJ DRODZE ŻYCIA!


 

Do naszego schroniska przyjechała Julcia wraz z Rodzicami przywożąc karmę dla naszych podopiecznych. Dziewczynka w maju przystępowała do I Komunii Św. Zamiast kwiatków poprosiła gości o karmę dla zwierząt. Wspaniały gest ze strony tak małej, wrażliwej dziewczynki. W imieniu naszych zwierzaczków bardzo dziękujemy Julci za dobre serduszko a Rodzicom za to, że uczą swoje dziecko wrażliwości na krzywdę zwierząt.

 


 

W dniu 10.05.2019 nasze zwierzaczki odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wągrodnie wraz z opiekunami. Szkoła ta systematycznie odwiedza schronisko obdarowując naszych futrzaków karmą. I tak było również tym razem. Dzieciaczki przywiozły 43 kg karmy w puszkach oraz 53 kg suchej karmy. Były również przysmaczki dla psiaków i koce. W imieniu naszych podopiecznych bardzo dziękujemy dzieciom, rodzicom i nauczycielom za zbiórkę. Jesteście wielcy!

 


W tym samym dniu 10.05.2019 zawitały również do schroniska dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Legnicy. Szkoła ta systematycznie odwiedza i dostarcza psiakom jedzonko. Tym razem dzieci przywiozły łącznie 75 kg karmy w puszkach i 46 kg karmy suchej. Jak również smakołyczki i koce. Dzieci wykazały się wielką wrażliwością podczas pobytu w schronisku. Ogromnie dziękujemy dzieciom, rodzicom i nauczycielom za zbiórkę dla naszych zwierzaków! Dzięki takiej postawie nasze futrzaki czują, że są kochane!


 

W imieniu naszych futrzaków bardzo dziękujemy Pani Monice i Jej Rodzicom za podarowanie 117 puszek karmy. Wspaniały gest, wspaniali ludzie!


 

Podziękowanie dla młodzieży z klasy 8b i opiekunowi Pani Agnieszce Rosochacz przy Szkole Podstawowej nr 10 w Legnicy za dary dla naszych podopiecznych. Nic tak nie cieszy jak wrażliwość u młodych ludzi! Bardzo, bardzo dziękujemy!


 

W dniu 22.03.2019 nasze schronisko odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Raszówce wraz z opiekunem Panią Anią. Przywieźli dary dla naszych psiaczków. Dziękujemy za ten wielki gest wszystkim dzieciom  i opiekunom, którzy pomagali w zbiórce.

Dziś trafiłem

POSZUKIWANY WŁAŚCICIEL PSIAKA

dodano: 2019-10-02 11:51:17

Opis:

01.10.2019 trafił do schroniska piesek, który błąkał się przy ul. Galileusza w Legnicy. Został odłowiony przez Straż Miejską i d...

więcej »