System eSchronisko

telefon +48 76 856 63 48

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy

Strona założona przez wolontariuszy, prowadzona przez LPGK sp. z o.o.

DRODZY DARCZYŃCY

dodano: 2020-08-21 12:06:45

Drodzy darczyńcy, zwracamy się z prośbą o wsparcie dla naszych podopiecznych w postaci karmy mokrej, zarówno dla psów jak i dla kotów. Mamy pod opieką kilkadziesiąt psów oraz kilkanaście kotów. Tą sporą gromadkę musimy wyżywić.

Obecnie nasze schronisko jest zamknięte dla odwiedzających. Zazwyczaj karmę dla naszych zwierząt pozyskiwaliśmy od darczyńców prywatnych, ze zbiórek organizowanych w szkołach, przedszkolach, od osób, które brały ślub i zamiast kwiatów prosili o karmę dla schroniska. Dzięki temu nasze magazyny były pełne. W tej chwili zapasy nam się skończyły. W naszych magazynach posiadamy jeszcze zapas suchej karmy ale zwierzaki, które trafiły do schroniska wychudzone albo są po zabiegach lub podczas trwania leczenia muszą być częściej dokarmiane karmą mokrą. Dbamy o to aby żaden nasz podopieczny nie był głodny. Trafiają do nas najczęściej psy zaniedbane, wychudzone czy starsze, które potrzebują wartościowego pożywienia.

Będziemy wdzięczni za każdą ilość wartościowej karmy mokrej.

Dziś trafiłem

NELA

dodano: 2020-09-23 09:48:15

Opis:

Nela to nowy mieszkaniec naszego schroniska. Trafiła do nas 18.09.2020. Błąkała się po Lasku Złotoryjskim. Jej stan wskazuje, że długo n...

więcej »