System eSchronisko

telefon +48 76 856 63 48

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy

Strona założona przez wolontariuszy, prowadzona przez LPGK sp. z o.o.

DRODZY MIŁOŚNICY ZWIERZĄT - MAŁE KRUSZYNKI POTRZEBUJĄ KARMY

dodano: 2020-04-22 19:33:11

W naszym schronisku przebywa 5 malutkich kruszynek wraz z Mamą. Zostały podrzucone pod bramę schroniska. Mają ok. 3 tygodni i są karmione przez psią mamusię. Za tydzień będziemy musieli wprowadzić dodatkowo karmę dla szczeniaków. Niestety nie posiadamy w naszych magazynach ani jednej puszki dla maluszków.

Pomimo obecnej trudnej sytuacji organizujecie Państwo różne akcje na rzecz naszych podopiecznych. Jeśli to nie jest problem to prosimy o karmę suchą i mokrą dla szczeniaków  typu "PUPPY" lub "STARTER".

Wspólnymi siłami na pewno zabezpieczymy te małe, bezbronne istoty w odpowiedni pokarm.

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszego schroniska. Wasza pomoc jest naprawdę ogromna i zawsze możemy na Was liczyć!

kontakt do schroniska: 76 856 63 48

 

Mamy pierwszych darczyńców, którzy zawsze służą pomocą dla naszych psiaków. Są to nasi legniccy wolontariusze, na których zawsze możemy liczyć! Otrzymaliśmy 40 puszeczek karmy Starter dla naszych maluszków. Możemy nasze kruszynki zacząć dokarmiać.

W imieniu szczeniaczków pragniemy bardzo podziękować za tak cenny dar!!!

 

 

 

 

więcej »

MAMY KARMĘ DLA NASZYCH KOCIAKÓW!

dodano: 2020-04-21 19:58:53

PODZIĘKOWANIE

W imieniu całej kociej ekipy składamy serdeczne podziękowanie Pani Ewelinie z Polkowic oraz jej przyjaciołom i znajomym za zorganizowanie zbiórki żywności dla naszych kocich bezdomniaków.

 

Dziękujemy również Panu z Polkowic (chciał pozostać anonimowy), który zakupił i dostarczył do schroniska ogromną ilość bardzo dobrej jakościowo karmy dla kociaków.

 

Podziękowanie dla Pani Emilki z Legnicy za pyszną kocią karmę.

 

Dzięki tym osobom przekonaliśmy się, że nawet w tym trudnym dla wszystkich czasie istnieją jeszcze życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest obojętny. Dzięki Wam nasze kocie bezdomniaki mają pełne brzuszki. Szkoda, że nie możecie usłyszeć jak pięknie mruczą zajadając się podarowaną karmą......

 

Bonifacy, Filemon i Buras dziękują w imieniu wszystkich naszych kocich futrzaków!

 

 

 

więcej »

SPACERKI NA SZEŚĆ ŁAP

dodano: 2020-04-09 11:46:46

Schroniska nadal mamy zamknięte. Niestety psiaki nie rozumieją co się stało i gdzie są wszyscy dobrzy ludzie, którzy przychodzili, myziali, zabierali na spacer......My pracownicy staramy się aby psiaki mogły choć troszkę pospacerować, powęszyć, mieć kontakt z człowiekiem. Na pewno nie jest to samo co długi spacer z wolontariuszem. Musimy przetrwać ten trudny okres dla wszystkich.

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim abyśmy mogli jak najszybciej wrócić do normalności zdrowi i pełni nadziei na lepsze jutro.

X

 

 

 

  

 

więcej »

KOMUNIKAT SCHRONISKA

dodano: 2020-03-17 08:52:52

UWAGA!  KOMUNIKAT SCHRONISKA!

W związku z ograniczeniem ryzyka zachorowań związanych z rozprzestrzenianiem się na terenie kraju koronawirusa od 12.03 do odwołania wstrzymujemy odwiedziny i adopcje w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy.

Nasi podopieczni mają zapewnioną opiekę ze strony pracowników i lekarza weterynarii.

 

więcej »

PO ADOPCJI - METAMORFOZA

dodano: 2020-03-09 10:05:48

05.03.2020 odwiedziła nas Wiki. To sunia, która została adoptowana w październiku 2019 r. Teraz ma na imię Dora. Jakże wypiękniała pod opieką swojego kochającego opiekuna! Takie adopcje cieszą nas najbardziej, widać pomiędzy nimi ogromną miłość. Dora słucha swojego Pana i jest bardzo w niego zapatrzona. Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opiekę! Tak właśnie powinien wyglądać piesek, który jest traktowany jak członek rodziny.

WIKI PRZED ADOPCJĄ

DORA PO ADOPCJI

 

więcej »

Dziś trafiłem

NELA

dodano: 2020-09-23 09:48:15

Opis:

Nela to nowy mieszkaniec naszego schroniska. Trafiła do nas 18.09.2020. Błąkała się po Lasku Złotoryjskim. Jej stan wskazuje, że długo n...

więcej »